Sbírka pro Ukrajinu

Vážení kolegové, milí studenti, přátelé,

vyjadřujeme podporu členům akademické obce Technické univerzity v Liberci pocházejícím z Ukrajiny a stejně tak i všem lidem zasaženým válkou.

Rádi bychom ve spolupráci s vámi přímo podpořili žádost našeho ukrajinského studenta zdravotnického záchranářství, který se v souvislosti s událostmi na Ukrajině v nejbližších dnech na Ukrajinu vrací.

Touto sbírkou chceme pomoci těm nejzranitelnějším, tedy dětem. Fakulta tak bude v termínech:

pondělí  28.2.2022                                15.00 – 19.00 hod.

úterý        1.3.2022                                  7.00 – 19.00 hod.

středa      2.3.2022                                  7.00 – 12.00 hod.

vybírat následující cílenou pomoc:

dětské pleny, dětskou stravu (přesnídávky, sunar a jiné trvanlivé potraviny pro děti), svítilny a čelovky + baterie, nabité powerbanky, spacáky a karimatky.

Prosíme o darování pouze výše jmenovaného materiálu, jiný materiál ani finanční podporu z logistických důvodů nebudeme přijímat.

Dary můžete odevzdávat v uvedených termínech na Fakultu zdravotnických studií TUL, sbírka bude probíhat na děkanátu fakulty v 2. patře budovy F3.

Jménem fakulty a ukrajinských studentů děkujeme za vaši pomoc.

28. 2. 2022