Promoce Fakulty zdravotnických studií TUL červenec 2023

Slavnostních promocí 3. 7. 2023 se účastnilo 73 absolventů, což je rekordní počet studentů v historii fakulty respektive ústavu zdravotnických studií. Ve dvou termínech promovali absolventi studijních programů Všeobecné ošetřovatelství, Ošetřovatelství, Specializace ve zdravotnictví, Zdravotnické záchranářství, Biomedicínská technika, Radiologická asistence a Biomedicínské inženýrství.

Mimořádný byl také počet obdržených cen. Cenu děkana získaly 4 studentky, Aneta Nováková, Kamila Odrášková, Nikola Šimůnková a Ester Vodičková.

Cenu rektora obdržely 2 studentky, Jana Pospíchalová a Hana Honsová.

Student Dominik Havlíček převzal z rukou náměstka hejtmana Jiřího Čeřovského Cenu hejtmana Libereckého kraje.

Celkem bylo předáno 10 červených diplomů. Všem úspěšným absolventům gratulujeme a přejeme, ať získané vědomosti a schopnosti maximálně využijí!

11. 7. 2023