Den otevřených dveří na Fakultě zdravotnických studií

Únorový Den otevřených dveří na Fakultě zdravotnických studií proběhl za velkého zájmu veřejnosti. Během úvodní přednášky měli zájemci o studium možnost vyslechnout si informace o přijímacím řízení, podmínkách a průběhu studia a klást dotazy. Poté si prohlédli učebny a laboratoře fakulty, kde se jim věnovali vyučující i současní studenti. Na Univerzitním náměstí byl návštěvníkům představen nový simulátor vozidla záchranné služby.

V odpoledních hodinách měli budoucí studenti možnost prohlédnout si nabízené ubytování, oblíbené koleje v Harcově, které byly v minulosti opakovaně vyhlášeny jako nejlepší kolej roku.

Děkujeme za spolupráci všem, kteří se podíleli na úspěšném průběhu letošního Dne otevřených dveří.

26. 2. 2019