Sdělení děkana k současné situaci a informace k přístupu studentů FZS do prostor TUL k 11. 5. 2020

Výuka letního semestru akademického roku 2019/2020 bude dokončena distančním způsobem.

S účinností ode dne 11. května 2020 je možná osobní přítomnost studentů při studiu na vysoké škole. Přítomnost studentů v maximálním počtu 15 je možná za účelem konzultací, zápočtů a zkoušek při dodržení všech bezpečnostních zásad a podepsání příslušného čestného prohlášení. Způsob vykonání zkoušky (přímé zkoušení, distanční zkoušení) určuje zkoušející.

Podmínky přímého zkoušení (počet osob, hygienická pravidla) se mohou měnit podle aktuální epidemiologické situace. Zkouškové období začíná od 1.6. do 3.7.2020.

Je již možné do systému IS/STAG vypisovat zkouškové termíny a další rozvrhové akce standardním způsobem (při dodržení hygienických opatření a dalších omezení).

U některých předmětů dochází ke změně podmínek pro jejich úspěšné absolvování, aktuální podmínky sledujte v IS/STAG.

Pravidla pro vstup do prostor univerzity jsou uvedena v přiloženém dokumentu.

7. 5. 2020