ZMĚNA: XII. Liberecká konference nelékařských oborů a XIII. Studentská vědecká konference se přesouvá na web

POZOR ZMĚNA: Z důvodu současné epidemiologické situace došlo k organizační změně. Konference se nebude konat v prezenční formě, ale přesouvá se na web.
Přihlášení aktivní účastníci byli požádáni o zaslání prezentací s nahranou audio stopou, která bude v den konference vyvěšena na webu FZS.

Fakulta zdravotnických studií TUL si Vás dovoluje pozvat na XII. Libereckou konferenci nelékařských oborů a XIII. Studentskou vědeckou konferenci. Konference se uskuteční 5.11.2020 a jejím tématem bude Multioborová spolupráce v nelékařských zdravotnických oborech.

Je již možné podávat přihlášky, uzávěrka přihlášek aktivních účastníků je 18.9.2020.

Více informací najdete zde.

24. 8. 2020