Oddělení IT a simulační techniky

Oddělení se zaměřuje především na lékařskou techniku, která je nedílnou součástí výuky bakalářských i magisterských programů. Dále se zabýváme zdravotnickými prostředky a simulační technikou. Simulační výuka je součástí studia zdravotnických profesí a v dnešní době je standardem na všech renomovaných univerzitách. Do našich kompetencí spadají samozřejmě i informační technologie a nemocniční informační systémy.

Oddělení IT a simulační techniky tak bude plnit organizační, správní a administrativní agendu v oblasti zajištění IT a simulační techniky. Bude zajišťovat především činnosti v oblasti přípravy a realizace nákupů IT a simulační techniky, zajištění funkčnosti této techniky a HW a SW podporu pro zaměstnance fakulty.